Potřebuji profesionální portrét?

10.02.2020

V případě, že jste se dostali až sem, tak už nyní jste udělali velký krok k tomu si pořídit svoji první, lepší a nebo aktuální profesionální fotografii. 

5 důvodů proč potřebujete profesionální fotografii


1. Vaše tvář = Vaše značka

V dnešní době prodává Vaši značku Vaše osobnost a zaměstnanci. Lidé se potřebují ztotožnit s člověkem kterému svěří do rukou své finance, sebe, majetek. Nemáte např. fotografii v životopisu? Věřte, že dle průzkumů většina HR si ani nedá práci s tím ho číst. 

2. Vaše osobnost = Váš úspěch

Profesionální fotograf umí pracovat s lidmi a ti nejlepší vědí, jak vytáhnout z ředitele nadnárodní korporace, řadového zaměstnance nebo malého živnostníka to nejlepší a přetvořit do portrétu, který vystihne jejich osobnost a potřeby.

3. Buďte profesionální

Byznys je založený na důvěře a tu rozhodně nepodpoříte fotografií z mobilu s vaším psím miláčkem nebo nascanovaném polaroidu ze skvělé dovolené v Bibione.

4. Styling

Fotograf Vám pomůže vybrat vhodné oblečení případně sežene stylistku. Máte uměleckou profesi? Na to se kostýmek nehodí. Naopak pokud prodáváte pojištění, roztrhané kalhoty na důvěře nepřidají.

5. Vizáž

Většina fotografů také spolupracuje s ověřenými vizážistkami. Důvěru u klientu získáte díky upravenému zevnějšku, který působí přirozeně. 

Věnujte pozornost sami sobě